Pramonė

Pramonės objektų grindų ir įrengimų pagrindų stabilizavimas ir greitas pakėlimas su minimaliais gamybos procesų trukdžiais. Darbams atlikti mes naudojame pažangiausius geopolimero injekcijos sprendimus, kurie ne tik atstato jūsų statinio originalią formą, bet ir sutvirtina po juo esantį gruntą.

Mūsų komanda įvertina ir išsprendžia įvairias problemas, kurios gali kilti dėl nusėdusio ar įsmegusio objekto

Visus darbus atliekame efektyviai ir švariai, suderindami kiekvieną procesą su klientais ir užtikrindami, kad viskas vyktų pagal nustatytą planą. Naudojant mūsų GEOLIFT injekcijos metodą jums nereikės patraukti objekte esančios įrangos, įrankių ar mašinų. Kartais net geriau, kad visa įranga liktų ant betoninio pagrindo, nes tada mes galime įvertinti tikrą situaciją ir priimti optimalesnius sprendimus.

GEOLIFT yra pats efektyviausias sprendimas norint išlyginti ar pakelti nelygų betoninį pagrindą. Geopolimerai turi didžiulį tankį, stiprią išplėtimo jėgą ir atsparumą drėgmei, vandeniui ir mažam deguonies kiekiui po žeme. Tai leidžia geopolimero medžiagai efektyviai užpildyti visus susidariusius tarpus ir sutvirtinti konstrukciją, atstatant ją į pirminį lygį ir formą. Šis sprendimas ne tik suteiks jūsų objektui pirminę išvaizdą, bet ir padidins saugumą, kad galėtumėte tęsti savo veiklą be didesnių trukdžių ar kliūčių.

Slapukų politika

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurių padedami galėsite joje naršyti patogiau. Privatumo politika

Priimti