Infrastruktūra

Mes išlyginsime ir atstatysime nusėdusius betoninius statinius, betono kelius ir šaligatvius, taip išsaugodami jūsų infrastruktūros ilgaamžiškumą bei kokybę.

Infrastruktūros objektų kėlimo ir lyginimo sprendimai su GEOLIFT

Su naujausia GEOLIFT technologija mes lengvai, nepažeisdami aplinkos, pakeliame statinius ir užpildome susidariusias tuštumas.

Nieko nėra baisiau nei suslūgusi ar sukritusi žemė, kuri kartu pažeidžia ir ant jos stovinčius betoninius pagrindus ar statinius. Tokia susidariusi situacija gali ne tik sukelti daugybę nepatogumų, bet ir tapti pavojinga, ypač jeigu yra nuolatos naudojama sunkioji technika.

Grunto stabilizavimas naudojant GEOLIT technologiją yra greitas ir švarus. Mes taip pat prisitaikome prie jūsų darbų, todėl jūs neturėsite nutraukti savo veiklos kol mes tvarkysime jūsų infrastruktūrą.

Rinkoje praleidę daugiau nei 10 metų, mes puikiai išmanome save darbą ir galime pagelbėti jums ir sunkiausioje situacijoje. Mums netrukdo net jei ant norimo pakelti ar išlyginti paviršiaus stovi daug sverianti technika, pavyzdžiui „Boeing“ lėktuvai.

Visi nusėdę statiniai gali būti pakelti į savo pradinį aukštį, taip grąžinant jiems originalią formą. Mes užpildome po statiniais susidariusias tuštumas ilgaamžiu geopolimeru, kuris išlaiko milžiniškus svorius ir suteikia jūsų statiniui dar daugiau stabilumo.

Slapukų politika

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurių padedami galėsite joje naršyti patogiau. Privatumo politika

Priimti