Little tricks
for the big fix.

Technologija

Su geopolimerais dirbdami nuo 2013 metų, patobulinome technologiją ir pritaikėme daugybę šiandien plačiai rinkoje naudojamų metodų.

2021 metais Geolift technologija Europoje pripažinta inovatyviausiu sprendimu pastatų stabilumo srityje.

Geolift grindu pakelimas stabilizavimas

Gamtai neutralūs
geopolimerai

GEOLIFT technologija naudoja geopolimero injekciją į gruntą, taip sustiprinant gruntus ir padidinant jų laikomąją galią.

Aplinkai neutralūs geopolimerai į gruntą gali būti įšvirkščiami bet kuriuo paros metu, darbams atlikti nereikia patraukti įrenginių, baldų ar ekspozicinių prekių, todėl įmonėms, parduotuvėms ar sandėliams nereikia stabdyti veiklos.

Per tinkamame gylyje išgręžtas 10-12 milimetrų skylutes geopolimeras prateka į visus plyšius ir silpnąsias dirvožemio zonas bei plėsdamasis sutvirtina gruntą ir užtikrina viršuje esančių statinių stabilumą. Šie geopolimero įpurškimai yra daromi tol, kol statinys atgauna pradinį lygį. Geopolimeras greitai sutvirtėja ir tampa stabilia, vandeniui atsparia geologine medžiaga, kuri užtikrina ilgalaikę kokybę ir tvirtumą.

Pašalina priežastį

Kuomet pastatų stabilumo klausimai sprendžiami sutvirtinant gruntą geopolimerinėmis injekcijomis, ši technologija, dažnai yra gerokai patrauklesnė alternatyva nei viso pastato perstatymas ar nuolatiniai remontai, kurie yra neišvengiami nepašalinus tikrosios problemos priežasties, t. y. nesutvarkius nestabilaus grunto.

Geopolimetų injekcijomis Geolift ne tik išsprendžia grindų sėdimo padarinius, bet ir pašalina priežastis.

Geolift technologija pamatu sutvirtinimas
Geolift technologija apdovanojimas Europoje

Geriausias sprendimas Europoje

2021 metais Geolift technologija Europoje „Innovation & Excellence“ apdovanojimuose pripažinta inovatyviausiu sprendimu pastatų stabilumo srityje. 

„Corporate LiveWire Innovation & Excellence Awards” komisija įvertina įmones, kurios demonstruoja novatorišką požiūrį, pagrįstą sėkme ir pasiekimais tarptautiniu mastu.

Geolift paslaugos Pamatų sutvirtinimas

Paslaugos

Geolift_atlikti darbai_paveldo statiniai

Atlikti darbai

Susisiekite